Powered By Blogger

2011. február 16., szerda

bolond szél fúj

bent ülni a szobában és hallgatni, ahogy odakint darabokra esik a világ (legalábbis így hangzik).
az eső vízszintesen esik a tenger felől, és ez most nem a teremtő képzelet játéka. 
ez meg itt a serigraphy óra terméke: self-image and animals.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése