skip to main
|
skip to sidebar
EL
tranquilo, tranquilo
2011. február 6., vasárnap
lusta vasárnap múzeummal
kedves falkép porto gazdagnegyedében
a továbbiakban képek a serralves múzeumról
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Rendszeres olvasók
Blogarchívum
▼
2011
(113)
►
június
(5)
►
május
(26)
►
április
(23)
►
március
(26)
▼
február
(28)
reggeli, óda
ma vagyunk egyhónaposak
vacsorára cápát ettünk. petrezselyemmel, fokhagymá...
gaia, gesztenye
férfias elfoglaltságok és kaktuszszörny
koradélutáni poszt
bent és hazafelé
életlen este
megint hétfő
egoista poszt
serralves végkimerülésig
körséta belas artes-sel
mai munka
bolond szél fúj
még egy kis béke
egy kis türelemmel minden megoldható
címmentes bejegyzés
eső, eső, szél
különös állatok gyűjteménye
jobban vagyok
nem javul, sőt
láz, ilyesmi
lusta vasárnap múzeummal
szeretjük a szombatot
addíció a tegnapi poszthoz
sűrű nap, és még nincs vége
hogyan lehet egész nap semmit sem csinálni az egye...
két nap iskola
►
január
(5)
Magamról
Janka
Teljes profil megtekintése
Üzemeltető:
Blogger
.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése