Powered By Blogger

2011. február 8., kedd

láz, ilyesmi

kicsit beteg lettem , remélem hamar kiszellőzik a kórság, mert szeretnék rohangálni a jó, tiszta tavaszi levegőben.
csak hogy tudjátok, mi megy itt:
 és nem egy, meg nem is kettő, és nemcsak magnólia, hanem mandula, 
szilva, sőt erős a gyanúm, hogy a vadcseresznye is
ez meg a rua miguel da bombarda
 csokimalac, csokitapír

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése