Powered By Blogger

2011. február 28., hétfő

reggeli, óda

reggeli,
te vértezed fel szívünk a világ rút inzultusa ellen,
utolsó lélegzet vagy te a csatába indulás előtt,
támasza vagy te a koránkelőknek
(különösen kávé nevű angyalod),
köszönet érted!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése