Powered By Blogger

2011. február 19., szombat

egoista poszt

azoknak, akik még nem fáradtak el túlságosan az előző bejegyzés alatt, itt van négy kép, amit a lakótársam csinált. just in case, ha véletlenül hiányoznék (-:

 első nap

sárkányok

 az új hűtőnkkel, jéghercegnővel

jardim do museu de serralves

ja, és nem tartozik szorosan a tárgyhoz, de volt még a múzeumban egy nagyon szép kisfilm, ez:
http://www.digitalartlab.org.il/ArchiveVideo.asp?id=540 
elég távoli rokona a szteroidos gyurmázásnak. akinek van türelme, nézze meg, érdemes.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése