skip to main
|
skip to sidebar
EL
tranquilo, tranquilo
2011. február 11., péntek
különös állatok gyűjteménye
első rész (ha valaki tudja a megfejtést, szóljon. a szupermarketben nincsenek igazán jól definiálva a lehetőségek.)
1 megjegyzés:
ljub
2011. február 11. 11:31
zöld száj
mg
Válasz
Törlés
Válaszok
Válasz
Megjegyzés hozzáadása
Továbbiak betöltése...
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Rendszeres olvasók
Blogarchívum
▼
2011
(113)
►
június
(5)
►
május
(26)
►
április
(23)
►
március
(26)
▼
február
(28)
reggeli, óda
ma vagyunk egyhónaposak
vacsorára cápát ettünk. petrezselyemmel, fokhagymá...
gaia, gesztenye
férfias elfoglaltságok és kaktuszszörny
koradélutáni poszt
bent és hazafelé
életlen este
megint hétfő
egoista poszt
serralves végkimerülésig
körséta belas artes-sel
mai munka
bolond szél fúj
még egy kis béke
egy kis türelemmel minden megoldható
címmentes bejegyzés
eső, eső, szél
különös állatok gyűjteménye
jobban vagyok
nem javul, sőt
láz, ilyesmi
lusta vasárnap múzeummal
szeretjük a szombatot
addíció a tegnapi poszthoz
sűrű nap, és még nincs vége
hogyan lehet egész nap semmit sem csinálni az egye...
két nap iskola
►
január
(5)
Magamról
Janka
Teljes profil megtekintése
Üzemeltető:
Blogger
.
zöld száj
VálaszTörlésmg