tartottunk matosinhos-ban egy álvaro siza- napot. sok terve épült meg ezen a környéken (meg máshol is).
jártunk egy tengerparton lévő édesvízű medence mellett (erről nincs kép mert nem tudtunk hozzá elég közel menni), a tengerparti házsor egy része és világítótorony is hozzá tartozik, és megnéztünk még egy teaházat is. szép volt. (hálásak vagyunk a mai melegért, kedves magasan lakó bácsi!)
kis csónak
csodálkozom, hogy még nem is tettem fel naplementés képet,








Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése