Powered By Blogger

2011. február 5., szombat

szeretjük a szombatot

a mai poszt főleg épületekről fog szólni, úgyhogy akit az zavar, az nézzen félre.
tartottunk matosinhos-ban egy álvaro siza- napot. sok terve épült meg ezen a környéken (meg máshol is).
jártunk egy tengerparton lévő édesvízű medence mellett (erről nincs kép mert nem tudtunk hozzá elég közel menni), a tengerparti házsor egy része és világítótorony is hozzá tartozik, és megnéztünk még egy teaházat is. szép volt. (hálásak vagyunk a mai melegért, kedves magasan lakó bácsi!)







  
kis csónak
csodálkozom, hogy még nem is tettem fel naplementés képet,
pedig mindennap van egy (-.

ezeket az állatokat kínoztuk meg vacsorára.
a halálnem petrezselymes, citromos, fokhagymás pác

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése