Powered By Blogger

2011. február 17., csütörtök

mai munka

az itteni ötvöstanárok nagyon furák, kedves, finom emberek. a mai esti óra -cinzalagem- hárómórányi tömény kipikopácsolás körben ülve egy asztalnál. tiszta meditáció lenne, ha nem lennék még mindig vírusok csatatere.

a jewellery project 2 (félreértések elkerülése végett, ez a harmadévesek tervezési feladata) egy portugál egyetemen kifejlesztett nemesfémszínezési technológián alapszik. kérdésekre nme tudok válaszolni, fogalmam sincs, hogy működik. majd kiderül. na, erre kell tervezni kommersz ékszereket, burzsuj vásárlóknak. ojjé.


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése