lassan szembe kell néznünk a szomorú ténnyel, hogy nem -vagy nem csak- nyaralni jöttünk ide.
egyrészt mert a nyár még azért messze van (hiába gondolja mindenki, hogy itt rövidujjúban járnak az utcán), másrészt meg, hát, munka van. meg tea, meg eső.
nem olyan egyszerű felvenni az itteni ritmust, otthon ilyenkor még rég szunyókálunk és azon gondolkozunk, mit is kéne csinálni, vagy ha már véletlenül megvan, akkor nekiállunk a kutatás nevű ködös és határozatlan körvonalú dolognak. na kérem, itt nincs kutatás, csináljad, azt rendben van, csókolom, de jó legyen ám!
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)




Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése