itt jön még pár kép az épületbelsőről. nagyon szimpatikus nekem (nem is tudom, lehet, hogy ezt már írtam?), hogy a tantermek világosak és nyitottak, majdnem mindenhol üveg választja el a folyosóról, ahol bent projektort használnak, ott az ajtót sötétítik el. a tanárok elég fiatalok és profinak tűnnek, különösen az építész tanszék meggyőző. én még nem találkoztam a szakos koordinátorommal (asszem ezt mi tanszékvezetőnek hívjuk ..), de a műhely elég helyes, kicsi, tiszta, megintcsak fényes, és egy alapfelszereltséggel rendelkezik. láttam például egy kis hengert, kis húzópadot, két forrasztótűzhelyet, és minden asztalnál vannak ostoros marók. jön majd kép, ha már nem csak látogató leszek arrafelé.
valami terem
az udvar kedves lakója
ne féljetek, ilyet ettem ma ebédre. persze nem pont ezt a fajtát, mert kicsit lilásabb volt ennél, és japán helyett a környéken tenyészik, de igazából kevés ilyen finom állat van. (ráadásul rántva!)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése