tegnap és ma kis séta a városban, az egyetemnek az ő meglátogatása, minek is örvend vala.
maga a suli elég kicsi (még nálunk is kisebb), viszont van külön műhelyháza! az ötvösműhelybe épp csak belesni tudtam, fotózni már nem is.
és ma volt az első nyelvóránk. nem volt rossz, a kiejtéssel van mit bíbelődni. vicces dolog követni tízféle nemzetiség húszféle akcentusát..
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)




Nagyon szép rendben sorakoznak a festőállványok, de a természetes bevilágítás mintha kissé alatta lenne az optimálisnak.Vagy itt kifejezetten a modellek mesterséges megvilágításával érik el a kívánt fényviszonyokat?
VálaszTörlésCsak a kép sötét (-: a fényviszonyok pont jók rajzoláshoz. de mondjuk jó helyen vannak a lámpák is.
VálaszTörlés