Powered By Blogger

2011. február 15., kedd

még egy kis béke

esti körjárat

 és ebben, azt hiszem, nem a szín a lényeg, hanem hogy milyen magasra csap

 néhányan örökítenek, mások nézik. az egyiknek nincs feje.



 kirakat a környéken

1 megjegyzés:

  1. annyira jó nézegetni a blogot,nincs is más ötletem a márciusi erasmusos leadásra, mint portugália, szabadidőmben meg a nyári portugál nyelvkurzusokat nézegetem:)))

    további szépséges tavaszi portugáliát neked, izgatottan várom az iskolai feladatok fotóit és beszámolóit!

    VálaszTörlés